فهرست طبقات
دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۷ ۱۶
طبقه بندی: پیامها و اطلاعیه ها
چچ
2LHYptmK2LMg2Ygg2YXYudin2YjZhiDZhdiv2LHYs9mHINi52YTZhdmK2Ycg2KfZhdin2YUg2YXYrdmF2K8g2KjYp9mC2LEgKNi5KSDYqNinINi02YfYsdiv2KfYsSDYrNiv2YrYryDZhdmG2LfZgtmHINiv2YrYr9in2LEg2Ygg2q/Zgdiq2q/ZiCDZg9ix2K/Zhtiv

رئیس و معاون مدرسه علمیه امام محمد باقر (ع) با شهردار جدید منطقه دیدار و گفتگو کردند

رئیس و معاون مدرسه علمیه امام محمد باقر (ع) با شهردار جدید منطقه دیدار و گفتگو کردند

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10مشهد مقدس ، رئیس و معاون مدرسه علمیه امام محمد باقر (ع) با شهردار جدید منطقه دیدار و گفتگو کردند. شهردار جدید منطقه 10 ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان گرامی بیان داشت: بنده فرزند انقلاب ومسجد هستم، و مدرسه امام محمد باقر(ع) را از دوران دانش آموزی می شناسم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10مشهد مقدس ، رئیس و معاون مدرسه علمیه امام محمد باقر (ع) با شهردار جدید منطقه دیدار و گفتگو کردند.

شهردار جدید منطقه 10 ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان گرامی بیان داشت: بنده فرزند انقلاب ومسجد هستم، و مدرسه امام محمد باقر(ع) را از دوران دانش آموزی می شناسم.

مهندس سعید اکبریان با اشاره به ظرافت های کار فرهنگی و فرهنگ سازی اظهار کرد: دو مشخصه اصلی که بنده منطقه قاسم آباد را باآنها می شناسم، عبارت اند از: شاخصه علمی، دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقدس و شاخصه فرهنگی، مدرسه علمیه محمد باقر (ع) .

شهردار منطقه 10 ضمن اعلام آمادگی همکاری شهرداری با این مدرسه در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی تاکید کرد: نگاه بنده به شهرداری نگاه کسب درآمدی و اقتصادی نمی باشد و از دیدگاه من مدیریت شهری بایستی فکر فرهنگی و فرهنگسازی به همراه داشته باشد.

در این جلسه حجت الاسلام کریمیان امام جماعت محترم شهرداری منطقه 10 ضمن عرض خیر مقدم به شهردار منطقه با ضعیف دانستن موضوعات مذهبی درمنطقه قاسم آباد گفت: متاسفانه آسیب های فرهنگی از بیرون به منطقه فشارزیادی آورده که نیازمند همکاری همه جانبه حوزه علیمه، مساجد و شهرداری در مدیریت فرهنگی آسیب های اجتماعی و فرهنگی می باشد .

وی با اشاره به اینکه در منطقه قاسم آباد افراد ولایت مدار، فرهیخته و از همه مهم تر خانواده های معزز شهدا و ایثارگر زندگی می کنند از نقش محوری مجموعه محمد باقر (ع) جهت مدیریت آسیب های فرهنگی واجتماعی یاد کرد و اظهار داشت: با کمک همه جانبه شهرداری و سایر دستگاه های دولتی ازتحرکات ضد اخلاقی و بی بند باری فرهنگی در منطقه قاسم آباد جلوگیری می نماییم.

منبع:
آدرس کوتاه شده: