فهرست طبقات
سه شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۵۳ ۲۳
طبقه بندی: ویژه
چچ
نشست بررسی بودجه 1400 منطقه ده برگزار شد

نشست بررسی بودجه 1400 منطقه ده برگزار شد

نشست بررسی پروژه های سال ۱۴۰۰ با دستورکار بررسی پروژه های پیشنهادی نمایندگان شورای اجتماعی محلات، چشم شهر، 137 و پروژه های محقق نشده برش برنامه عملیاتی 97تا 1400 با حضور مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد ، شهردار ،معاونین، روسای ادارات منطقه ده برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ده، در این نشست جمال حسن بارانی مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد، با بیان اینکه در سالهای گذشته بودجه پیشنهادی در معاونت های تخصصی بررسی می شد، گفت: امسال تصمیم گرفته شد که بخشی از بودجه سال 1400 با نظر نمایندگان مردم، چشم شهر و 137و براساس اولویت بندی هزینه گردد.

وی ادامه داد:حضوراعضای شورای اجتماعی محلات، نمایندگان دفاتر تسهیل گری و همچنین نگاه ویژه به درخواست های مردمی ۱۳۷ از جمله مواردی است که به عنوان نقطه عطفی درزمینه تصمیم گیری های مدیریت شهری و تحقق شعار با مردم و برای مردم انجام می شود.

احمد حافظ شهردار منطقه ده نیز در این جلسه، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با تخصیص بودجه سال آینده طبق نظر شهروندان، برخی از دغدغه های آنان را به منظور بهبود وضعیت محلات برطرف کنیم.

وی تصریح کرد: باید ارتباط مردم با مدیریت شهری ارتباطی دو سویه باشد تا بتوانیم با اجرای پروژه ها طبق نظرات و پیشنهادات مستقیم مردم رضایتمندی آنان را فراهم کرده و خواسته های آنان را تامین کنیم.