فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۰ ۸۴
طبقه بندی: خبر خدمات شهری
چچ
2KLZhdin2K/ZhyDYqNin2LQg2YbZitix2YjZh9in2Yog2K7Yr9mF2KfYqiDYtNmH2LHZiiDZiCDZgdi22KfZiiDYs9io2LIg2Ygg2KrYrNmH2YrYstin2Kog2YXZhti32YLZhyDYr9mH

آماده باش نیروهای خدمات شهری و فضای سبز و تجهیزات منطقه ده

شهردار منطقه ده گفت: با توجه به پیشبینی بارش نزولات جوی، کارگران و کارشناسان خدمات شهری و فضای سبز این منطقه از دیروز در حالت آماده باش به سر میبرند.

به گزارش روابط عمومی منطقه 10، احمد حافظ با اعلام این خبر، اظهار کرد: به دلیل بارش نزولات جوی از روز گذشته 320 نفر نیروی کارگری خدمات شهریدر سه شیفت ، 128 نیروی کارگری فضای سبز، روسای ادارات اجرایی و کارشناسان این دو اداره آماده باش بوده و انواع ماشین آلات مکانیزه خدمات شهری از جمله، 4 دستگاه گریدر، 10 دستگاه بیل برف روب سبک و سنگین، 4دستگاه خاور کمپرسی جهت نمک پاشی دستی، 3 دستگاه تانکر رفع آبگرفتگی، 3 دستگاه نیسان کمپرسی جهت نمک پاشی و یخ زدایی سطح شیبدار، لودر، مینی لودر و.. ، نیز برای این منظور در نظر گرفته شده است، همچنین اداره فضای سبز این منطقه نیز با چندین دستگاه وانت نیسان، اره موتوری، نصب علائم هشدار دهنده و... محورهای اصلی و بوستان های این منطقه را تجهیز کرده است.

وی بیان کرد: تا پایان این شرایط جوی و به منظور خدمت رسانی بهتر به شهروندان، آماده باش نیروهای خدمات شهری ادامه دارد.

شهردار منطقه 10مشهد مقدس با تاکید بر نقش مشارکت مردمی در جلوگیری از آب گرفتگی در سطح منطقه، تصریح کرد: ضروری است شهروندان با حفظ نظافت معابر و جلوگیری و خودداری از پراکنش پسماند در جداول و کانالها ، عدم تخلیه ضایعات ساختمانی و مصالح در مسیر شبکه جمع آوری آبهای سطحی و... خادمین خود در مجموعه مدیریت شهری را به منظور خدمت رسانی بهتر یاری کنند.

آدرس کوتاه شده: