فهرست طبقات
سه شنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ۱۳۶۰
طبقه بندی: گزیده جراید
چچ
2KLZitmK2YYg2LHZiNmG2YXYp9mK2Yog2KfYsiDZhdiz2KrZhtivINmB2LnYp9mE2YrYquKAjNmH2KfZiiDYp9is2KrZhdin2LnZiiDYs9mF2YrYsdinINi02KfZh9mI2LHYr9mK2Iwg2KjYsdqv2LLYp9ixINi02K8=

آیین رونمایی از مستند فعالیت‌های اجتماعی سمیرا شاهوردی، برگزار شد

«پله برقی» برای حرکت ناتوانان

 آیین رونمایی از مستند فعالیت‌های اجتماعی سمیرا شاهوردی، عضو شورای اجتماعی محله فرهنگیان، در فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی منطقه 10 به نقل از شهرآرامحله، در این مراسم که با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه 10، مسئول دبیرخانه شورای اجتماعی محلات مشهد و تعدادی از نمایندگان شوراهای اجتماعی محلات منطقه 10 برگزار شد، از مستند «پله برقی» رونمایی شد.
 
این مستند 18 دقیقه‌ای که به کارگردانی یوسف حسن‌زاده ساخته شده، به نمایش گوشه‌ای از فعالیت‌های سمیرا شاهوردی در حمایت از محرومان حاشیه شهر می‌پردازد.
 
دبیرخانه شورای اجتماعی محلات مشهد، تاکنون سه مستند از برنامه‌های فعالان اجتماعی محلات مشهد تهیه کرده که دو مستند آن مربوط به منطقه 10 است. هر سه مستند نیز از شبکه‌های اجتماعی پخش شده است.
 
کمک گرفتن از فضای مجازی
شاهوردی که نماینده بسیج در شورای اجتماعی محله فرهنگیان است، هشت ماه پیش با راه‌اندازی گروه تلگرامی «جهاد عاطفه‌ها و کمپین آرزوهای قشنگ» دست به حرکت خودجوش مردمی برای کمک به خانواده‌های زیر خط فقر زد. گروهی که اعضای نخستین آن را چند خانواده و دوست تشکیل داده بودند، اما حالا بیش از  5 هزار عضو از شهرهای مختلف ایران دارد.
 
گروه جهاد عاطفه‌ها توانسته به صورت خودجوش و مردمی، دستگیر خانواده‌های نیازمندی باشد که تا پیش از این، وضعیت معیشتی اسفناکی داشته‌اند. تامین هزینه جراحی چند کودک، زایمان خانمی نیازمند، پخش لباس و کفش نو در بین مدارس حاشیه شهر، توزیع بسته‌های حمایتی بین خانواده‌های زیر خط فقر، برآورده کردن آرزوی کودکان محروم و تهیه جهیزیه، بخشی از فعالیت‌های خداپسندانه این گروه مردمی است.
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.9507160186768
Qt: 3.4490721225739