18°C 
   
    • سعید حسینقلی زاده مقدم
      مدیر منطقه10
      36679646
      Hmoghadam-S@mashhad.ir
      محمد صابری
      معاون شهرسازی
      36570015
      saberi-mo@mashhad.ir
      احمد خداشناس
      رئیس شهرسازی
      36677631
      khodashenas-a@mashhad.ir
      تیمور رضائی مقدم
      رئیس اداره نظارت برساخت و ساز
      36203654
      rezaee-te@mashhad.ir
      منصور الهی
      کارشناس نقشه برداری
      36577977
      Elahi-m@mashhad.ir
      محمد صادق سلیمی
      معاون اداری و مالی
      36676166
      salimi-m@mashhad.ir
      علی اصغر مقنی
      رئیس اداره امور قراردادها و کارپردازی
      36650771
      Moghani-a@mashhad.ir
      محسن وطن پور
      رئیس اموراداری
      36550771
      Vatanpoor-m@mashhad.ir
      علیرضا ترابی
      اداره درآمد
      36667939
      torabi-al@mashhad.ir
      صادق نیکدل
      رئیس حسابداری
      36572006
      Nikdel-s@mashhad.ir
      شهرام بهمن بیجاری
      رئیس کارگزینی و رفاه
      36570003
      Bijari-sh@mashhad.ir
      مجتبی رحمانی نسب
      مسئول املاک
      36517636
      rahmaninasab-m@mashhad.ir
      حینعلی بخشی
      مسئول انبار و اموال
      36666555
      bakhshi-h@mashhad.ir
      علی خان محمدی
      معاون اجرایی
      3603616
      khanmohamadi-a@mashhad.ir
      سید مهدی تقدیسی
      رئیس اداره ترافیک
      31295734
      taghdisi-m@mashhad.ir
      مهدی قدس اردبیلی
      رئیس اداره فنی و عمران
      31295703
      Ghods-m@mashhad.ir
      مسلم مطلبی
      رئیس اداره خدمات شهری
      31295727
      motalebi-m@mashhad.ir
      علیرضا مکی
      فضای سبز
      31295712
      makki-a@mashhad.ir
      مجید جوادزاده
      دفتر فنی
      31295705
      Javadzadeh-m@mashhad.ir
      یوسف اسماعیل زاده
      رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی
      35225887
      esmaeilzadeh-y@mashhad.ir
      کارشناس امور اجتماعی
      فاقد محتوا
      کارشناس تربیت بدنی
      فاقد محتوا
      کارشناس فرهنگی،هنری و گردشگری
      فاقد محتوا
      محمد یوسفی
      اداره اقتصادی و مشارکتها
      36650771
      Yousefy-m@mashhad.ir
      احمد رئوف
      رئیس روابط عمومی
      36676162
      raoof-a@mashhad.ir
      محمد صادق احمدی نیک
      رئیس حراست
      36679607
      ahmadi-ms@mashhad.ir
      ابوالفضل استخری
      مسئول یازرسی
      36570015
      estakhri-a@mashhad.ir
      ناصر صحت پناه
      دفتر شهردار
      36679646
      Sehatpanah-n@mashhad.ir
      عبدالصمد بخشی
      مسئول اجرائیات
      36204387
      bakhshi-abd@mashhad.ir
      حسین تازو حسن
      مسئول حقوقی
      36678066
      tazoohasan-h@mashhad.ir
      سید حمید میرزابابایی
      رئیس اداره برنامه ریزی
      36570015
      mirzababaee-h@mashhad.ir
      جواد حافظ طباخ
      مشاور جوان شهردار
      36650771
      hafez-j@mashhad.ir
      فرزین کیشی گرمرودی
      رئیس ناحیه یک
      36677630
      garmroodi-f@mashhad.ir
      حمیدرضا رسولی نژاد
      رئیس ناحیه دو
      35234481
      Rasolinejad-h@mashhad.ir
      مجید زاهدی
      رئیس ناحیه سه
      36209519
      zahedi-m@mashhad.ir
لینک های مرتبط
گردشگری
گالری
سایت 137
نظارت و بازرسی شهرداری
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 890,488
تعداد بازدید امروز : 733
تعداد بازدید دیروز : 558
آخرین به روزرسانی : 1396/08/01 14:49
ارتباط با ما
آدرس :

قاسم آباد . بلواراندیشه - نبش بلوار استاد یوسفی- شهرداری منطقه 10

تلفن :051-36570003-4
فاکس :051-36673501
رایانامه :zone10@mashhad.ir
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه ده شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد