• سه شنبه،01 آبان 1397
  • ورود
11°C 
   
    • حسنعلی رجب زاده
      مدیر منطقه10
      31295800
      rajabzadeh-ha@mashhad.ir
      مهدی عرفانیان
      معاون شهرسازی
      31295605
      Erfanian-m@mashhad.ir
      مرضیه حسینی
      رئیس شهرسازی
      31295808
      hoseini-m5@mashhad.ir
      ابراهیم احمدیان
      رئیس اداره نظارت برساخت و ساز

      Ahmadian-e@mashhad.ir
      مهدی قره قاشلو
      مسئول نقشه برداری
      36577977
      ghareghashlo-m@mashhad.ir
      محمد صادق سلیمی
      معاون اداری و مالی
      36676166
      salimi-m@mashhad.ir
      علی اصغر مقنی
      رئیس اداره امور قراردادها و کارپردازی
      36650771
      Moghani-a@mashhad.ir
      محسن وطن پور
      رئیس اموراداری
      36550771
      Vatanpoor-m@mashhad.ir
      علیرضا ترابی
      اداره درآمد
      36667939
      torabi-al@mashhad.ir
      صادق نیکدل
      رئیس حسابداری
      36572006
      Nikdel-s@mashhad.ir
      شهرام بهمن بیجاری
      رئیس کارگزینی و رفاه
      36570003
      Bijari-sh@mashhad.ir
      مجتبی رحمانی نسب
      مسئول املاک
      36517636
      rahmaninasab-m@mashhad.ir
      حینعلی بخشی
      مسئول انبار و اموال
      36666555
      bakhshi-h@mashhad.ir
      علی خان محمدی
      معاون اجرایی
      31295700
      khanmohamadi-a@mashhad.ir
      سید مهدی تقدیسی
      رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک
      31295734
      taghdisi-m@mashhad.ir
      مهدی قدس اردبیلی
      رئیس اداره فنی و عمران
      31295703
      Ghods-m@mashhad.ir
      سید محمود حسینی دشت بیاض
      رئیس اداره خدمات شهری
      31295727
      علیرضا مکی
      فضای سبز
      31295712
      makki-a@mashhad.ir
      مجید جوادزاده
      دفتر فنی
      31295705
      Javadzadeh-m@mashhad.ir
      یوسف اسماعیل زاده
      رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی
      35225887
      esmaeilzadeh-y@mashhad.ir
      کارشناس امور اجتماعی
      فاقد محتوا
      کارشناس تربیت بدنی
      فاقد محتوا
      کارشناس فرهنگی،هنری و گردشگری
      فاقد محتوا
      محمد یوسفی
      امور سرمایه گذاری و مشارکتها
      31295806
      Yousefy-m@mashhad.ir
      احمد رئوف
      رئیس روابط عمومی
      36676162
      raoof-a@mashhad.ir
      سیدمحمد صادق احمدی نیک
      رئیس حراست
      31295800
      ahmadi-ms@mashhad.ir
      ناصر خدائی
      مسئول بازرسی

      Khodaee-n@mashhad.ir
      ناصر صحت پناه
      دفتر شهردار
      31295800
      Sehatpanah-n@mashhad.ir
      حمیدرضا اولادی
      مسئول اجرائیات
      31295702
      حسین تازو حسن
      مسئول حقوقی
      31295620
      tazoohasan-h@mashhad.ir
      سید حمید میرزابابایی
      رئیس اداره برنامه ریزی
      31295630
      mirzababaee-h@mashhad.ir
      فرزین کیشی گرمرودی
      رئیس ناحیه یک
      31295886
      garmroodi-f@mashhad.ir
      حمیدرضا رسولی نژاد
      رئیس ناحیه دو
      35234481
      Rasolinejad-h@mashhad.ir
      مجید زاهدی
      رئیس ناحیه سه
      36209519
      zahedi-m@mashhad.ir
لینک های مرتبط
گردشگری
گالری
سایت 137
نظارت و بازرسی شهرداری
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 1,165,571
تعداد بازدید امروز : 419
تعداد بازدید دیروز : 1,615
آخرین به روزرسانی : 1397/07/30 14:20
ارتباط با ما
آدرس :

قاسم آباد . بلواراندیشه - نبش بلوار استاد یوسفی- شهرداری منطقه 10

تلفن :051-31295600
فاکس :051-31295664
رایانامه :zone10@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه 10 شهرداری مشهد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد