• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی منطقه 10
   تعداد بازدید: 34
   کد: 184439
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶

   از تیم های برگزیده منطقه 10 در المپیاد ورزشی محلات تقدیر شد

   جشنی برای افتخارآفرینان
   جشنی برای افتخارآفرینان

   در اختتامیــه المپیاد ورزشــی محــلات منطقه 10 از تیم های منتخــب فوتبــال و فوتســال در رده های ســنی نونهــالان، نوجوانــان و جوانان در سالن اجتماعات شهرداری منطقه تقدیر شد.

   به گزارش روابط عمومی منطقه 10، این مراســم با حضور حافظ شــهردار منطقه، نوری معاون ســلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی، فرهنگی، کریمی رئیس اداره فرهنگی و صبوری مسئول تربیت بدنی منطقه و همچنین تیم های منتخب برگزار شد.
   در این مراســم، احمد حافظ شــهردار منطقه در گفتگو با خبرنگار شهرآرا محله، به ظرفیت منطقه10  در تمامی حوزه هــا و به ویژه حوزه ورزشــی اشــاره و بیان کرد: به قول خیلی از اهالی فن منطقه10  ظرفیت خیلــی خوبی در حوزه های مختلف دارد و نشانه تصدیق این ماجرا افتخارآفرینی شــما در المپیاد ورزشی محلات منطقه است.
   وی ادامــه داد: منطقــه 10 دســتاوردهای خوبی داشــته و دارد؛ ما چندین همایش دوچرخه سواری را در مقیاس شهری و با حضور هزاران نفر از همشهریان مان برگزار کردیم، امروز نیز شاهد این هستیم که نوجوانان و جوانان ما در المپیاد ورزشــی محلات در مناطق خوش درخشیدند و تمامی این اتفاقات نیک و موفقیت ها را مدیون زحمات شما عزیزان، بخش خصوصی و همکاران من در مدیریت شهری هستیم.
   حافظ تصریح کرد: این موفقیت ها در حالی است که مــا در حیطه زمین ها و مجتمع های ورزشــی نیز وضعیت بســیار خوبی داریم و شاهد فعالیت چندین پارک آبی و اســتخر و مجتمع ورزشی سر پوشیده در منطقه هستیم و علاوه بر این قرار است دو مجموعه ورزشــی دیگر نیز بــه مجموعه های منطقه اضافه شود.
   در ادامه این مراسم کدخدایی، مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شریعت نوین نیز اخلاق را یکی از مهم ترین موارد در خورتوجه در عرصه ورزش دانست و گفت: نام های زیادی در ورزش به چشم می خورند، تعداد زیادی از آن ها می آیند و می روند و زود هم فراموش می شوند اما برخی از نام ها تا ابد در یادها ماندگارند، کســانی مثل علی دایی و علی پرویــن و هادی نوروزی و ... نام هایی هســتند که در دنیای ورزش خواهند ماند، رمز این ماندگاری اخلاق است و این موضوعی است که باید شمایی که امروز در آغاز این راه هســتید خیلی به آن توجه کنید، ســعی کنید در کنار فوتبال بــازی کردن و حرفه ای شــدن با اخلاق باشــید که این بال دوم موفقیت شما در این حوزه است.
   وی در ادامه ایمان به هدف را دومین رمز موفقیت در تمامی حوزه های زندگی دانست و بیان کرد: زمانی که در زندگی برای خودتان یک هدف مشــخص کردید قدم بعدی شما این است که به آن هدف ایمان بیاورید، زمانی که این ایمان واقعی حاصل شــود شــما خواهید توانســت به هدفی که داریــد در کوتاه ترین زمان ممکن دست یابید.
   مدیر عامل باشــگاه فرهنگی، ورزشــی شریعت نوین در ادامه عشــق بــه کار را گام بعدی معرفی و اظهار کــرد: وقتی که به هدفــی پایبند بودید در راه رســیدن به آن باید عشــق به کار داشته باشید ، اگر هدف زندگی شــما فوتبال است عاشق واقعی فوتبال باشید، عاشــق واقعی کسی است که تمام ســختی های هدف خود را تحمل می کند، حال این عشق می تواند نه فقط به فوتبال بلکه به تمامی حوزه های هدف شما در زندگی باشد.
   تلاش، تلاش و تلاش آخرین موضوع مورد تأکید کدخدایی خطاب به برگزیدگان المپیاد ورزشــی محلات منطقه بود، این شــعار ماســت و از شما می خواهم که آن را ســرمنزل مقصــود خود قرار دهید، بعد از همه این چیزها شما باید دست به کار شوید برای رسیدن به هدفتان تلاش کنید، برای 10 سال آینده تان از امروز برنامه ریزی کنید چرا که خداوند هم این وعده را به کسانی که در راه رسیدن به هدف خود تلاش می کنند داده است.
   در ادامه این مراسم از برگزیدگان المپیاد ورزشــی محلات منطقه با اهدای کاپ و بن و جوایز دیگر تقدیر شد.
   مسابقات فوتسال با حضور 202 تیم در منطقه برگزار شــده بود که تیم ها پس از برگزاری 32۸ مســابقه و رقابت سخت و سنگینی که داشتند، در نهایت در رده سنی نونهالان تیم آکادمی شــاندیزی، تیم شــهید بابایی و تیم مدائن به کسب مقام اول تا سوم این مسابقات و برتری میان76  تیم شــرکت کننده دست یابند.
   در رده نوجوانان نیز تیم استقلال هاشــمی نژاد، تیم علم و ادب و تیم آرپرس موفق شــدند در رقابت بین 7۸ تیم به ترتیب جایگاه اول تا سوم را از آن خود کنند.
   همچنین در رده جوانان مسابقات فوتسال المپیاد ورزشی محلات منطقه تیم آکادمی شاندیزی، تیم شرکت کارداژ اقبال و تیم شهید گلابچی در پی رقابت با 4۸ تیم به ترتیب اول تا سوم شدند.
   در مسابقات فوتبال المپیاد ورزشی محلات منطقه که با حضور ۸7 تیم و با162  مسابقه در مناطق مشهد برگزار شد، در رده نونهالان تیم های مدائن الف، مدائن ب و پویان پس از رقابت با 36 تیم به کســب رتبه های اول تا سوم موفق شدند.
   همچنین در رده نوجوانان نیز تیم های شــهید بابایی، ستاره ساز و میعاد پیشگامان در بین 27 تیم به ترتیب بر سکوی اول تا سوم ایستادند.
   در رده جوانان تیم های آتورینا، شهید بابایی و آیندگان بارثاوا در پی رقابت بین 24 تیم به ترتیب اول تا سوم شدند.
   تعداد بازدید: 34
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
لینک های مرتبط
گردشگری
گالری
سایت 137
نظارت و بازرسی شهرداری
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 1,609,989
تعداد بازدید امروز : 262
تعداد بازدید دیروز : 306
آخرین به روزرسانی : 1399/03/17 12:39
ارتباط با ما
آدرس :

قاسم آباد . بلواراندیشه - نبش بلوار استاد یوسفی- شهرداری منطقه 10

تلفن :051-31295600
فاکس :051-31295664
رایانامه :zone10@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه 10 شهرداری مشهد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد