• پنج شنبه،24 آبان 1397
 • ورود
0°C 
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 44
   کد: 154250
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۱

   نشست هم اندیشی شهردار منطقه 10 با مدیر کل نظارت بر ساخت و سازها و کمیسیون های ماده صد

   انتظار می رود به موارد تخلفات ساخت و ساز، اعمال قانون و تراکم مسکونی در محدوده های نهضت و یوسفیه، مشکینی، سه راه دانش، کال زرکش و شهر سنگ با جدیت رسیدگی شود.
   نشست هم اندیشی شهردار منطقه 10 با مدیر کل نظارت بر ساخت و سازها و کمیسیون های ماده صد

   نشست شهردار منطقه 10 مشهد با مدیر کل نظارت بر ساخت و سازها و کمیسیون های ماده صد در محل دفتر شهردار منطقه برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی منطقه 10، در این نشست ، مهندس الاجه گردی معاون نظارت برساخت وسازها وکمیسیون های ماه صد، مهندس یاوری رئیس اداره نظارت بر ساخت وسازهای حریم شهرمشهد، مهندس پاکسیما رئیس اداره نظارت بر ساخت و سازهای داخل محدوده ، مهندس تجنگی رئیس اداره نظارت بر اجرای احکام ماده صد، مهندس فکور کارشناس و ناظر عالی نظارت بر ساخت و سازها، مهندس عرفانیان معاون منطقه، مهندس خان محمدی معاون فنی اجرایی منطقه و کارشناسان اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای منطقه نیز حضور داشتند.
   در این نشست مهندس رجب زاده شهردار منطقه 10 مشهد، بیان کرد: ایجاد هماهنگی و همکاری بین بخش های مختلف نظارت بر ساخت و سازها، در حریم و محدوده از ضروریات است.
   وی تعیین تکلیف محدوده و حریم جدید شهر را و ساخت وسازهای موجود درآن را در هماهنگی با استانداری،فرمانداری ودستگاههای ذیربط خواستار شد و افزود: جلوگیری از تخلفات ساخت و ساز در این منطقه با استفاده از توان نیروهای متخصص و کارآمد با جدیت تمام دردستور کار است.
   رجب زاده افزود: انتظار می رود به موارد تخلفات ساخت و ساز، اعمال قانون و تراکم مسکونی در محدوده های نهضت و یوسفیه، مشکینی، سه راه دانش، کال زرکش و شهر سنگ با جدیت رسیدگی شود.
   همچنین مهندس ایاز مدیر کل نظارت بر ساخت و سازها و کمیسیون های ماده صد تسریع و رفع موانع در پاسخگویی به ارباب رجوعان و تکریم آنان را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: بحث درآمدی حریم با توجه به مشکلات پیرامونی باید با دقت نظر و ظرافت بیشتری پیگیری شود.
    وی پلمب پرونده های دارای تخلف را به صورت قضایی یک فرصت طلایی دانست و گفت: بر اساس قانون فک پلمب در موارد پلمب با رای مقام قضایی با بازداشت متخلف همراه است که این امر موجب کاهش تخلفات ساختمانی می شود.
   گفتنی است: در پایان این نشست شهردار منطقه و مدیر کل نظارت بر ساخت و سازها و کمیسیون های ماده صد و هیات همراه از سطح منطقه و ساخت وسازهای غیرمجاز درمحدوده نهر گناباد ، محله های نهضت، یوسفیه، آزاده، بافت فرسوده امام هادی(ع) وغفوری وسعادت..، کال زرکش و همچنین از حریم شهر مشهد درمنطقه ده ، محل اجرای پروژه انتقال مشاغل مزاحم خدمات خودرویی، املاک در مسیر طرح ساماندهی بزرگراه آزادی و اراضی توتونچی و..  بازدید و از نزدیک درجریان روند اقدامات بعمل آمده قرار گرفتند.

    

    

    

    

   تعداد بازدید: 44
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
لینک های مرتبط
گردشگری
گالری
سایت 137
نظارت و بازرسی شهرداری
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 1,203,803
تعداد بازدید امروز : 72
تعداد بازدید دیروز : 1,132
آخرین به روزرسانی : 1397/08/23 15:03
ارتباط با ما
آدرس :

قاسم آباد . بلواراندیشه - نبش بلوار استاد یوسفی- شهرداری منطقه 10

تلفن :051-31295600
فاکس :051-31295664
رایانامه :zone10@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه 10 شهرداری مشهد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد