• سه شنبه،29 آبان 1397
 • ورود
10°C ابری
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 80
   کد: 153701
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲
   شهردار منطقه ده در جلسه شورای اداری مطرح کرد :

   رعایت سلسله مراتب اداری وآیین نامه مکاتبات اداری الزامی است

   رسیدگی به آخرین تغییر وتحولات اداری ٬پرداختن به مصوبات و بخشنامه های درون سازمانی و برون سازمانی و هماهنگی بین بخشی ادارات و برنامه ریزی در جهت تسریع در انجام امور مرتبط از مهمترین مباحثی بود که در جلسه شورای اداری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
   رعایت سلسله مراتب اداری وآیین نامه مکاتبات اداری الزامی است

   به گزارش روابط عمومی منطقه، جلسه شورای اداری با حضور شهردار و مسئولین منطقه و با دستور کار اعلام شده درمحل اتاق جلسات برگزار گردید .

   مهندس رجب زاده اذعان داشت : مهمترین مباحثی که در جلسه شورای اداری قابل بحث و بررسی است: رسیدگی به آخرین تغییر وتحولات اداری ٬پرداختن به مصوبات و بخشنامه های درون سازمانی و برون سازمانی و هماهنگی بین بخشی ادارات و برنامه ریزی در جهت تسریع در انجام امور مرتبط اشاره نمود .

   همچنین مهندس رجب زاده شهردار منطقه با تاکید بر رعایت آیین نامه مکاتبات اداری عنوان کرد: همکاران در صورت خروج از اداره ضمن هماهنگی لازم با مافوق نسبت به معرفی جایگزین و اعلام آن اقدام نمایند٬ کنترل و نظارت و رعایت مفاد آیین نامه ابلاغ شده توسط عوامل زیرمجموعه ٬ رعایت سلسله مراتب اداری در سطوح مکاتبات و نظارت بر حسن اجرای مفاد آیین نامه با امور اداری است که در این خصوص تمهیدات لازم بعمل آید .

   در خصوص ساختار و ضوابط تشکیلاتی شهرداری ها مهندس رجب زاده گفت با توجه به تصویب و ابلاغ ساختار جدید ، بر اجرا و رعایت آن تاکید گردید .

   قابل ذکر است اداره برنامه ریزی گزارشی از وضعیت اعتبارات عمرانی و جاری بصورت مقایسه ای سال 96 و 97 ارائه کردند که در این راستا شهردار منطقه اذعان داشت : به دلیل وضعیت کاهشی در اعتبارات نسبت به سال گذشته ، همکاران رعایت در هزینه کرد و مدیریت در هزینه ها را با درنظر گرفتن اولویت ها در حوزه های خود داشته باشند.

   در ادامه جلسه اداره فنی عمران منطقه گزارشی از مناسب سازی ساختمان ها و معابر سطح منطقه (مبحث جامعه ایمن) و اقدامات صورت گرفته را بصورت تصویری در جلسه ارائه کردند که دراین راستا مهندس رجب زاده به جهت گستردگی موضوع جامعه ایمن نکاتی را یادآور تا درمتن گزارش گنجانده شود مانند بحث آموزش شهروندی در زمینه های سالک و ... فضاسازی پارکها و مبلمان شهری٬ ایمن سازی فضای بازی کودکان در بوستان ها ٬ایمن سازی گذرگاه های پیاده و پل های عابرین پیاده٬ خط کشی معابر ویژه معلولین٬ رعایت اصول استاندارد سازی در ایجاد رمپ ویژه معلولین و ...

   درپایان جلسه برتلاش مجدانه کلیه همکاران به تحقق درآمد مصوب ، تکریم ارباب رجوع و تسهیل در انجام کار مراجعین و انجام به موقع و باکیفیت پروژه های عمرانی تاکید و با ذکر صلوات برمحمدوآل محمد جلسه خاتمه یافت.

    

   تعداد بازدید: 80
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
لینک های مرتبط
گردشگری
گالری
سایت 137
نظارت و بازرسی شهرداری
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 1,209,326
تعداد بازدید امروز : 574
تعداد بازدید دیروز : 921
آخرین به روزرسانی : 1397/08/29 13:53
ارتباط با ما
آدرس :

قاسم آباد . بلواراندیشه - نبش بلوار استاد یوسفی- شهرداری منطقه 10

تلفن :051-31295600
فاکس :051-31295664
رایانامه :zone10@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه 10 شهرداری مشهد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد