6°C 
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 70
   کد: 153175
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲

   نشست فرمانده سازمان بسیج کارمندان استان با شهردارمنطقه 10

   در پایان این نشست فرمانده سازمان بسیج کارمندان استان خراسان رضوی و فرمانده بسیج ادارات حوزه 2 شهید اعلمی و هیات همراه از اتاق بسیج منطقه بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای فعالیت های پایگاه بسیج پیروان ولایت شهرداری منطقه 10 قرار گرفتند.
   نشست فرمانده سازمان بسیج کارمندان استان با شهردارمنطقه 10

   نشست مشترک فرمانده سازمان بسیج کارمندان استان خراسان رضوی و فرمانده بسیج ادارات حوزه 2 شهید اعلمی با شهردار منطقه و فرمانده پایگاه بسیج پیروان ولایت منطقه 10 در محل دفتر شهردار برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی منطقه 10، در این نشست مهندس رجب زاده شهردار منطقه، ضمن عرض خیر مقدم، عنوان کرد: تفکر بسیجی در اجرای اقدامات و فعالیت های کاری بیشترین تاثیر را در ارائه خدمت خالصانه و بی منت دارد.
   وی ادامه داد: در این راستا بازرسی، حراست، فرهنگی و روابط عمومی منطقه اقداماتی حداکثری با توجه به حوزه فعالیتشان در عرصه های جهادی و بسیج دارند.
   همچنین در این نشست سلیمی فرمانده پایگاه پیروان ولایت شهرداری منطقه 10 ضمن ارائه خلاصه گزارشی از عملکرد پایگاه بسیج منطقه به کسب رتبه سوم پایگاه بین مناطق وسازمانها در سال گذشته با توجه به برگزاری برنامه های بسیج در ایام کاری و مناسبتی اشاره کرد و ابراز داشت: از متداول ترین برنامه ها برگزاری جلسات حلقه صالحین به صورت مستمر هر هفته چهارشنبه ها و قرائت زیارت عاشورا هر هفته پنج شنبه ها در محل نمازخانه است.
   وی اظهار کرد: برگزاری اردوهای جهادی با همکاری بسیجیان، اردوهای خانوادگی و کوهپیمایی در ایام مناسبتی اجرایی می شود.
   سرهنگ کمالی فرمانده سازمان بسیج کارمندان استان خراسان رضوی نیز در این نشست با ابراز خرسندی از فعالیت های گسترده حوزه بسیج در سطح منطقه 10، اذعان کرد: امید است این روحیه ایثارگری و بسیجی در خدمت رسانی به خلق که از وظایف مسلم شهرداری ها است، همچنان حفظ شود.
   وی در ادامه تمام افراد جامعه را بسیجی عنوان کرد و افزود: بسیج طرحی موثر در حفظ سلامت و امنیت یک نظام است.
   سرهنگ کمالی شورای شهر و شهرداران را نماینده مردم دانست و خاطر نشان کرد: شهرداری مستقیما با مردم ارتباط دارد، از جمع آوری زباله تا بروکراسی اداری؛ از این رو هرگونه بد خلقی با ارباب رجوعان نیازمند پاسخگویی از سوی مقام های ارشد شهری است.
   سرهنگ محمدزاده فرمانده بسیج ادارات حوزه 2 شهید اعلمی نیز در این نشست بسیج را یک فرهنگ عنوان کرد و گفت: باید فرهنگ بسیج را از طریق مدیریت های جهادی در نسل جدید نهادینه سازی کنیم.
   وی بسیج را با توجه به رسالتش عهده دار محرومیت زدایی دانست و افزود: برنامه های بسیج در سال گذشته کمک کار فعالیت های اداری بود.
   وی با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع و خدمتی صادقانه از ویژگیهای بارز بسیجیان است، ادامه داد: انتظار می رود در انجام وظایف با بالا بردن ظرفیت های اخلاق کارمندی و الگو گیری از شهدا، ارزش ها و اهداف عالی نظام را پیاده سازی کنیم.
   گفتنی است: در پایان این نشست فرمانده سازمان بسیج کارمندان استان خراسان رضوی و فرمانده بسیج ادارات حوزه 2 شهید اعلمی و هیات همراه از اتاق بسیج منطقه بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای فعالیت های پایگاه بسیج پیروان ولایت شهرداری منطقه 10 قرار گرفتند.
   تعداد بازدید: 70
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
لینک های مرتبط
گردشگری
گالری
سایت 137
نظارت و بازرسی شهرداری
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 1,235,648
تعداد بازدید امروز : 578
تعداد بازدید دیروز : 603
آخرین به روزرسانی : 1397/09/25 14:49
ارتباط با ما
آدرس :

قاسم آباد . بلواراندیشه - نبش بلوار استاد یوسفی- شهرداری منطقه 10

تلفن :051-31295600
فاکس :051-31295664
رایانامه :zone10@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه 10 شهرداری مشهد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد