• چهارشنبه،28 آذر 1397
 • ورود
0°C 
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 56
   کد: 151652
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   در سی و ششمین مسابقات « قرآن، عترت و نماز» عنوان شد:

   کسب رتبه ممتاز و عالی برای دانش‌آموزان قرآنی ناحیه 7

   حضور کودکان و نوجوانان در مسابقات قرانی و کسب موفقیتشان هم بر خود آن‌ ها تاثیر مثبت می‌گذارد و هم بر دانش‌ آموزان دیگر اثر بخش خواهد بود ولی نکته ‌ای که انجام آن ضروریت دارد، تشویق و اهمیت دادن به آن ‌ها است.
   کسب رتبه ممتاز و عالی برای دانش‌آموزان قرآنی ناحیه 7
   دانش ‌آموزان قرآنی آموزش و پرورش ناحیه 7 موفق به کسب 17 رتبه ممتاز و 22 رتبه عالی شدند.
   به گزارش روابط عمومی منطقه 10، کارشناس مسوول قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش ناحیه 7 در گفتگو با خبرنگار شهرآرا محله، اظهار داشت: در مسابقات قرآن، عترت و نماز که در سطح گروه یک برگزار شد، دانش‌ آموزان دختر و پسر دوره اول و دوم مقطع متوسطه شرکت کردند که تعداد 39 نفر موفق به کسب مقام شدند. در این راستا 7 رتبه ممتاز و 11 رتبه عالی برای دختران و 10 رتبه ممتاز و 11 رتبه عالی نصیب پسران شد.
   مهدی داوری تمرین و علاقه را دو عامل مهم در موفقیت دانست و گفت: از اساتید متخصص دعوت شد تا طی دو ماه آموزش‌ های لازم را به این دانش ‌آموزان ارائه بدهند. این تمرینات و تلاش دانش‎ آموزان و همچنین همکاری خانواده ‌ها و علاقه فرزندانشان به مسائل قرآنی باعث شد تا به این موفقیت برسند. حضور کودکان و نوجوانان در مسابقات قرانی و کسب موفقیتشان هم بر خود آن‌ ها تاثیر مثبت می‌گذارد و هم بر دانش‌ آموزان دیگر اثر بخش خواهد بود ولی نکته ‌ای که انجام آن ضروریت دارد، تشویق و اهمیت دادن به آن ‌ها است.
   وی افزود: در ابتدا برای معرفی دانش‌ آموزان به مسابقات تعداد 116 نفر در نظر گرفته شده بود تا به این شکل در هر پایه و مقطعی یک نماینده حضور داشته باشد اما از آن‌ جایی که سهمیه کمی به ناحیه 7 اختصاص داده شد، مجبور به حذف عده‌ ای از دانش‌ آموزان شده و تنها تعداد 66 نفر را برای شرکت در مسابقات انتخاب کردیم. در صورتی ‌که این افراد از استعدادهای بالایی برخوردار بودند و حذف شدن آن‌ ها تاثیر منفی بر روی آن‌ ها گذاشت و از اشتیاقشان برای ادامه دادن این کار کاسته شد. اگر می‌خواهیم جامعه ‌ای قرآنی داشته باشیم و فرزندانمان حافظ قرآن باشند باید آن‌ ها را تکریم کرد و جوایزی به آن ‌ها اهدا شود که در خور و شایسته آن‌ ها باشد تا تشویق شوند.
   تعداد بازدید: 56
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
لینک های مرتبط
گردشگری
گالری
سایت 137
نظارت و بازرسی شهرداری
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 1,237,506
تعداد بازدید امروز : 496
تعداد بازدید دیروز : 609
آخرین به روزرسانی : 1397/09/28 14:17
ارتباط با ما
آدرس :

قاسم آباد . بلواراندیشه - نبش بلوار استاد یوسفی- شهرداری منطقه 10

تلفن :051-31295600
فاکس :051-31295664
رایانامه :zone10@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه 10 شهرداری مشهد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد