• سه شنبه،29 آبان 1397
 • ورود
10°C ابری
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 54
   کد: 146652
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۱/۲۸

   نشست معاون حمل و نقل شهرداری مشهد با شهردار منطقه

   امید است با تغییرات مدیریتی جدید طرح ها و بودجه مصوب شده در جلسات شورای معاونان مورد تاکید و در چهارچوب بودجه مصوب تفویض اختیار و در سطح مناطق به مرحله اجرا برسد.
   نشست معاون حمل و نقل شهرداری مشهد با شهردار منطقه
   نشست هم اندیشی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با شهردار منطقه در خصوص بررسی روند فعالیت های اجرایی حوزه حمل و نقل و ترافیک منطقه در محل اتاق جلسات برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی منطقه 10، در این نشست مهندس رجب زاده ضمن قدردانی از حضور معاونان و مدیران حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد، گفت: با توجه به اینکه در بیشتر تصادفات به تجهیزات ترافیکی منطقه خسارت وارد شده است، تخصیص اعتبار مرمت و تعویض تابلوهای ترافیکی برای سال 97 از ضروریات است.

   وی با تاکید بر جانمایی تابلوهای اطلاع رسانی قبل از اجرای طرح های بهسازی و عمرانی، اظهار کرد: انتظار می رود هماهنگی های لازم به منظور نصب هشدارهای اخباری و انتظامی با اداره حمل و نقل و ترافیک منطقه انجام شود.

   وی با اشاره به ناهمگونی المان ها و تابلوهای تبلیغاتی در محل گذرگاه های عابر پیاده، اذعان کرد: این تابلوها موجب بهم ریختگی سیمای بصری شهر و ایجاد مشکلات عدیده ای برای شهروندان شده است که ساماندهی آن ها باید به صورت ستادی اجرایی شود.

   رجب زاده تمرکز گرایی و یکپارچگی بودجه مصوب را مورد توجه قرار داد و افزود: امید است با تغییرات مدیریتی جدید طرح ها و بودجه مصوب شده در جلسات شورای معاونان مورد تاکید و در چهارچوب بودجه مصوب تفویض  اختیار و در سطح مناطق به مرحله اجرا برسد.

   وی مجهز شدن پل های هوایی منطقه را به پله برقی و آسانسور امری ضروری دانست و گفت: استقبال شهروندان از ایستگاه سوار میثاق به دلیل معضلات تردد کمرنگ است، از این رو رسیدگی به وضعیت محل ایستگاه سوار شاهد و ابتدای بولوار خادم الشریعه و با اجرای طرح مصوب سازمان ترافیک و حمل و نقل شهرداری باید با جدیت مورد پیگیری قرار گیرد.

   همچنین تقدیسی رییس اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 10 در این نشست با ارائه گزارشی از نحوه عملکرد و پیشرفت فیزیکی اقدامات حوزه حمل و نقل و ترافیک منطقه، گفت: تخصیص اعتبار در راستای ترمیم و مرمت نرده های ترافیکی از مهمترین اولویت های کاری این منطقه است.

   وی اذعان کرد: جانمایی نادرست تابلوها توسط حوزه معاونت و سازمان فرهنگی و اجتماعی در محل چهارراه ها، عبور و مرور شهروندان و دید راننده را با مشکل مواجه ساخته است.

   وی اصلاح هندسی طرح موقت ایستگاه سوار میثاق را مهم ارزیابی کرد و افزود: پیش بینی اعتبار مورد نیاز جهت احداث ایستگاه اتوبوس و اجرای سرعتگیر و سرعت کاه در سطح شریان های درجه یک منطقه، در دستور کار قرار گیرد.

   مهندس برکچی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد نیز در این نشست یکی از مهمترین دغدغه های این معاونت را تمرکز زدایی و تقویت بودجه مناطق عنوان کرد و گفت: در پیش بینی اعتبارات سال 97 مناطق، پیگیر هستیم برای هر منطقه مبلغی در حدود 3 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شود.

   وی نگاه ویژه به زیرساخت های کارکردی حمل ونقل و ترافیک شهر مشهد را خواستار شد و اذعان کرد: مناطق موظف به تعریف پروژه های زیر بنایی و برجسته ترافیکی به منظور دریافت بودجه هستند.

   وی ایجاد تعاملات سازنده با پلیس راهور را مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: این معاونت در جهت برگزاری جلسات مستمر و مدون و مرتفع ساختن مشکلات مناطق آمادگی کامل را دارا می باشد.

   تعداد بازدید: 54
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
لینک های مرتبط
گردشگری
گالری
سایت 137
نظارت و بازرسی شهرداری
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 1,209,291
تعداد بازدید امروز : 539
تعداد بازدید دیروز : 921
آخرین به روزرسانی : 1397/08/29 13:53
ارتباط با ما
آدرس :

قاسم آباد . بلواراندیشه - نبش بلوار استاد یوسفی- شهرداری منطقه 10

تلفن :051-31295600
فاکس :051-31295664
رایانامه :zone10@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه 10 شهرداری مشهد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد