• چهارشنبه،28 آذر 1397
 • ورود
0°C 
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 106
   کد: 144071
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۱۸

   برگزاری دومین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» ویژه 30 هزار کودک مشهدی

   دومین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» با مشارکت 90 مهد کودک سطح منطقه 10 و 12 از بیستم دی‌ ماه لغایت بیستم بهمن ‌ماه به مدت یک ماه ویژه 30 هزارکودک مشهدی در فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن برگزار خواهد شد.
   برگزاری دومین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» ویژه 30 هزار کودک مشهدی
   رئیس شورای اجتماعی محلات مشهد از برگزاری دومین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» ویژه 30 هزار کودک مشهدی خبر داد.
   به گزارش روابط عمومی منطقه 10 ، سید مجتبی منتظری با بیان این مطلب در نشست خبری امروز، اظهار کرد: دومین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» با مشارکت 90 مهد کودک سطح منطقه 10 و 12 از بیستم دی‌ ماه لغایت بیستم بهمن ‌ماه به مدت یک ماه ویژه 30هزار کودک مشهدی در فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن برگزار خواهد شد.
   وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این جشنواره نهادینه ‌سازی فرهنگ شهروندی و حقوق شهرنشینی است، افزود: با توجه به اینکه مخاطبان اصلی این جشنواره، کودکان هستند تلاش می‌شود مفاهیم مرتبط با فرهنگ شهروندی از سنین پایین در بین آنان درونی و نهادینه‌سازی شود.
   رئیس شورای اجتماعی محلات مشهد در تشریح موضوعات این جشنواره، بیان کرد: ترویج فرهنگ تفکیک از مبدا، حفظ فضای سبز، کاشت و آبیاری فضای سبز، توجه به حق تقدم، عبور و مرور عابران پیاده، ایمنی در منزل، احترام به بزرگترها، مسئولیت‌پذیری پسرها و صبور بودن دخترها و غیره از موضوعات قابل ذکر جشنواره است.
   منتظری با اشاره به اینکه امسال و در دومین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» 90 مهدکودک شهر حضور فعال دارند، گفت: امسال شاهد رشد حضور مهدکودک‌های شهر در این جشنواره هستیم و انتظار می‌رود سال آینده تمامی مهدکودک‌های مشهد برای حضور در این جشنواره داوطلب شوند.
   وی خاطر نشان کرد: بهمن سال گذشته و در جریان برگزاری اولین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» 30 مهدکودک در سطح منطقه 10 مشهد مشارکت کرده و به تولید محتوا پرداختند.
   رئیس شورای اجتماعی محلات مشهد با بیان اینکه موضوعات جشنواره در قالب شعر و داستان و سرود و با زبان کودکانه ارائه می‌شود، بیان کرد: قطعا آموزش به کودکان با زبان هنر تاثیرگذار و جذاب است و می‌تواند به درونی شدن این مفاهیم یاری رساند.
   وی افزود: تمام کودکان شهر مشهد دعوت هستند در این جشنواره که از ساعت 15 تا 18 در فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن برپا می‌شود، شرکت کنند.
   منتظری با اشاره به برگزاری کارگاه ‌های آموزشی ساخت کاردستی در حاشیه برگزاری این جشنواره، اظهار کرد: کودکان می‌توانند در این کارگاه ‌ها آموزش ‌بینند چطور می‌توانند با مواد دور ریختنی و زائد کاردستی درست کنند ضمن اینکه مسابقه نقاشی نیز با موضوعات مختلف در حاشیه این جشنواره برگزار می‌شود.
   وی بیان کرد: انتظار می‌رود دومین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» مورد استقبال 30 هزار کودک مشهدی قرار گیرد.
   رئیس شورای اجتماعی محلات مشهد خاطر نشان کرد: دومین جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» با همکاری شورای اجتماعی محلات مشهد و شهرداری منطقه 10 به مرحله اجرا در آمده و در برگزاری آن آموزش و پرورش خراسان رضوی، سازمان بهزیستی و سازمان مپ شهرداری مشهد مشارکت فعال دارند.
   وی افزود: در حاشیه برگزاری این جشنواره، کاردستی از فعالیت های کودکان با مواد بازیافتی و دوریختنی و مسابقه نقاشی برگزار می شود که با رای مردم به برترین آثار جوایزی اهدا خواهد شد.
    
    
   تعداد بازدید: 106
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
لینک های مرتبط
گردشگری
گالری
سایت 137
نظارت و بازرسی شهرداری
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 1,237,486
تعداد بازدید امروز : 476
تعداد بازدید دیروز : 609
آخرین به روزرسانی : 1397/09/28 14:17
ارتباط با ما
آدرس :

قاسم آباد . بلواراندیشه - نبش بلوار استاد یوسفی- شهرداری منطقه 10

تلفن :051-31295600
فاکس :051-31295664
رایانامه :zone10@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه 10 شهرداری مشهد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد