5°C 
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 138
   کد: 143293
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۰۶

   برگزاری مراسم تودیع و معارفه رییس اداره نظارت

   *
   برگزاری مراسم تودیع و معارفه رییس اداره نظارت

   مراسم تودیع و معارفه رییس اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازها در محل دفتر شهردار منطقه 10 انجام شد.

   به گزارش روابط عمومی منطقه 10، حسنعلی رجب زاده شهردار منطقه در این نشست بر قانون مداری و نظارت بیشتر در مباحث ساختمان سازی و رعایت مقررات ملی ساختمان تاکید کرد و افزود: کنترل و نظارت بر احداث هرگونه ساختمان در محدوده شهر بر عهده شهرداری‌ها گذاشته شده و وظیفه شهرداری‌ها با رعایت مقررات بند 24 ماده 55 و ماده 100 قانون شهرداری‌ها، صدور پروانه ساختمانی است.

   رجب زاده اذعان کرد: انتظار می رود با سازماندهی مناسب و برنامه ریزی دقیق، شاهد کاهش تخلفات ساخت و ساز در محدوده نظارتی منطقه 10 مشهد باشیم.

   وی پویش کامل نظارت بر ساخت و سازها و اعمال قانون بدون چشم پوشی برای متخلفان را مهم ارزیابی کرد و در این راستا از خدمات صادقانه و تواضع و متانت که از بارزترین خصوصیات اخلاقی آقای رضایی است بعنوان الگو یاد کرد.

   وی بیان کرد: حضور ناظران نظام مهندسی در موارد اعمال قانون و اجرای آرای کمیسیون ماده صد در برقراری ارتباط فنی و ارتقای کیفیت ساختمان تاثیر به سزایی دارد.

   وی ادامه داد: رعایت استانداردهای ساخت ‌و ساز در راستای کاهش خطرات ناشی از سوانح طبیعی و حوادث غیرمترقبه در جهت پیشبرد سیاست ها و اهداف شهرداری امری ضروری است.

   همچنین سعید پاکسیما مدیر مهندسی و نظارت بر ساخت و سازها نیز در این مراسم از آقایان رضایی و احمدیان به عنوان دو مسئول نمونه یاد کرد و گفت: جابجایی و تحولات مدیریتی در جهت پیشرفت و رسیدگی بهتر به وضعیت شهر و شهرداری انجام می شود.

   در این مراسم از زحمات ارزنده، تیمور رضایی تشکر و قدردانی گردید و ابراهیم احمدیان که قبل از این در منطقه 8 مشغول به خدمت بوده اند، به عنوان رییس جدید اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازها در منطقه 10 منصوب شد.

   قابل ذکر است: مراسم تودیع معارفه درمحل دفتر شهردار و با حضور مهندس رجب زاده شهردار منطقه و معاونین وروسای ادارات منطقه و آقای مهندس پاکسیما مدیر نظارت برساخت وسازها انجام شد.

    

    

    

    

    

   تعداد بازدید: 138
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
لینک های مرتبط
گردشگری
گالری
سایت 137
نظارت و بازرسی شهرداری
آمار بازدید
مجموع بازدیدها : 1,259,074
تعداد بازدید امروز : 1,263
تعداد بازدید دیروز : 984
آخرین به روزرسانی : 1397/10/30 13:06
ارتباط با ما
آدرس :

قاسم آباد . بلواراندیشه - نبش بلوار استاد یوسفی- شهرداری منطقه 10

تلفن :051-31295600
فاکس :051-31295664
رایانامه :zone10@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوا: پورتال منطقه 10 شهرداری مشهد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد